Odbieramy pranie i odwozimy wyprane oraz idealnie wyprasowane wprost pod wskazany adres.

Check this out.

This area is where
your text or contact
form can go.

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Już kilka razy korzystałam z usług Cioci Reni i za każdym razem mnie nie zawiodła - także w przypadku czyszczenia sukni ślubnej, która wróciła w idealnym stanie. Obsługa bardzo profesjonalna, a pranie zawsze pachnące i świeże.

Diana J.Opinia z portalu Facebook

Klientom, którzy szyją u mnie garnitury lub marynarki zawsze podkreślam, że dobrej jakości czyszczenie chemiczne to podstawa. Wczoraj Ciocia Renia dostarczyła mi moją kolejna marynarkę i po raz kolejny nie zawiodłem się.

Tomasz R.Opinia z portalu Facebook

Jako jedyna ta firma szanuje i dba o zamki i zatrzaski plastikowe w pościeli, inne firmy po prostu palą / topią części plastikowe w maglu. Ciocia Renia dba o takie szczegóły. Pranie zawsze pachnące, czyściutkie i starannie wyprasowane.

Jagna M.Opinia z portalu Facebook

Pierwszy raz skorzystałam z usług Cioci Reni i jestem bardzo zadowolona. Pranie wyszło idealnie, niezwykle miły p.Janusz przyjechał po uprzednim telefonie i zabrał a potem przywiózł gotowe, a ceny niższe niż w mojej osiedlowej pralni. Pozdrawiam i zostaję stałą klientką !

Ewa P.Opinia z portalu Facebook

Bardzo miła obsługa, duże zaangażowanie pracowników w zadowolenie klienta, przystępne ceny, krótkie terminy, polecam.

Magdalena K.Opinia z portalu Facebook

Rewelacja!
Oddałem płaszcz i dwuczęściowy garnitur, po odbiorze pachną i wyglądają jak nowe, oczywiście elegancko zapakowane w folię i wieszak, które jest w cenie.

Adrian D.Opinia z portalu Facebook

Profesjonalna i miła obsługa. Firanki i zasłona jak nowe! Na pewno skorzystamy ponownie z usług Cioci Reni. Pozdrowienia dla Pana Janusza.

Anna P.Opinia z portalu Facebook

Jak najbardziej polecam usługi tej pralni! Profesjonalizm i wspaniała obsługa klienta! Oddałam do prania suknię ślubną, która wróciła bardzo dobrze wyczyszczona i wyglądająca jak wtedy, gdy ją odebrałam z salonu...

Klaudia W.Opinia z portalu Facebook